|
|
|
|
|
|
























Karsten Travelstore Theaterfietsdag 2012


De 2de editie van de Karsten Travelstore Theaterfietsdag een groot succes!

Lachende gezichten tijdens de 2de editie van de Theaterfietsdag door het Westfriese landschap. Liefhebbers van fietsen en theater worden op hun wenken bediend tijdens de prachtige voorstellingen in de knusse theaterwagens langs de verschillende routes. Een bijzondere belevenis en uniek dagje uit tijdens Hemelvaartsdag, waar zowel jong als oud gebruik van maken. Na de start bij Karsten Travelstore fietsen de deelnemers naar de eerste locatie waar de theaterwagen met open deuren klaar staat voor ontvangst. De deelnemers worden meegenomen in de magische wereld van Tjikkoen d'Obika. Gedachtes worden gelezen, een boek waar spontaan vuur uit komt en tafels die voorbij komen zweven. Na een klein half uur fietsen de deelnemers door naar Schouwburg Het Park waar zij worden getrakteerd op een uitgebreid lunchbuffet. In de middag komen de deelnemers aan bij de tweede theaterwagen voor een voorstelling van verhalenverteller Bart Reindersma. Hij verteld een prachtig meeslepend verhaal over de heksen van Schokland. Ondersteund door beelden en tekeningen hangt een ieder aan de lippen van deze bijzondere man.

Velen komen na afloop van de dag nog even terug bij Karsten Travelstore om een drankje te drinken en na te praten over deze dag vol van theater en de gezelligheid van samen op de fiets. Namens de organisatie danken wij een ieder voor deelname, en hopen u volgend jaar wederom te mogen begroeten tijdens de 3de editie van de Karsten Travelstore Theaterfietsdag!


Reactie:
Heeft u tips of wilt u uw reactie kwijt over de Theaterfietsdag 2012, stuur dan een email naar info@eenhoornevenementen.nl.


karsten travelstore theaterfietsdag   karsten travelstore theaterfietsdag   karsten travelstore theaterfietsdag
 













 
copyright © 2009 Eenhoorn Evenementen | contact | linkpartners | design by: www.sightdraft.nl